Classipress  AMP Kurulumu

Classipress AMP ne nedir? sorusunun cevabını bildiğinizi düşünüyorum. Dolayısıyla burada içerik yönetim sistemi kullanan her sitenin AMP destekli olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Sizde web sitenizin AMP uyumlu olmasını istiyor ve wordpress web sitelerinizi amp eklentisinin kurulumunu gerçekleştirmek istiyorsanız o zaman öncelikle bu sürecin ilk başlangıcı olarak Automattic tarafından geliştirilmiş olan resmi WP AMP eklentisiyle veya Better amp eklentisinin kurumu ile başlanılması çok daha doğru olacaktır.

Classipress AMP Kurulumu - image wordpress-amp-kurulumu3 on https://altinserce.com

Classipress Amp eklentisinin kurulması gerçekten de çok basit olmakla beraber kurulumun tamamlanmasının hemen ardından da siteniz üzerindeki tüm sayfaların amp  ve mobil uyumu da gerçekleşmiş olacaktır. Bu eklentiyle beraber amp siteniz üzerindeki renk, kategori gibi birçok özelliği eklentinin ayar bölümününden çok basit bir şekilde düzenleyebileceksiniz. Burda dikkat etmeniz gereken şöyle bir durum varki kesinlikle bu işlere girişmeden önce web sitenizin güncel bir yedeğini almanızdır.  Çok nadirende olsa kurulum esnasında bir takım hatalar çıkabilmektedir. Eğer böyle bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız mutlaka sitenizin yedeğini almalısınız. Classipress amp kurulumu ile ilgili sorunlarınız var ise yorum kısmını kullanarak bize iletmeniz durumunda uzman arkadaşımız yine yorum kısmından cevaplayacaktır. Yaşadığınız problemi detaylı bir şekilde anlatmanızı rica ederiz. Açıklayıcı olmayan ne sorduğunuz anlaşılmayan amp eklentisiyle ilgili sorularınız cevaplanmayacaktır.

Classipress teması kullanan sitelere profesyonel destek veren ampkurulumu.info adresli siteden ücretli teknik destek veya kurulum talebinde bulunabilirsiniz. firmanın iletişim bilgilerine ulaşmak için TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Apple Otomatik Pilotlu Araçlar Testte başlıklı makalemizde apple firması, apple otomatik pilot ve Apple Otomatik Pilotlu Araçlar Testte hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here