İnsanların sıklıkla yer değiştirmek zorunda kaldıkları günümüzde evden eve nakliyatında ne kadar çok önemli olduğunu tahmin edebiliyorsunuz. Bir kişinin birden fazla kez taşınmak durumunda olduğunu düşünürseniz bu anlamda durumun ciddiyetinin de farkına varacağınızı tahmin edebiliyoruz. Bu önemli ve büyük bir ihtiyaç dolayısıyla olayı bir de şu açıdan düşündüğünüzde bir insanın sürekli gittiği berberi, bakkalı, manavı olabilir ancak evden eve nakliyat firması da olmuyor. Bu ciddi bir sorun mudur bilemiyoruz. Ancak burada aslında tanıdık ve referansı olan bir firmayla irtibat halinde kalmak da önemli bir konudur.

Peki, bir nakliyatçı ya da firma tanıdığınız yoksa o zaman bu durumda ne yapmanız gerekiyor. Yani doğru bir firmayı nereden bulabileceksiniz?

Bu sorunun yanıtının basit olduğunu söyleyebilirim. Ancak hayatınızda da ilk kez nakliyat ihtiyacınız olacaksa o zaman bunu aşağıdaki önerilerimiz ışığında dikkatli bir şekilde ele almanız gerekiyor.

Ucuza İyi Hizmet Alma imkanı var mı?

Bugüne kadar evini taşıtanların hangisine sorarsanız sorun ucuza bu hizmeti veren kişilerin kurumsallıktan uzak olduğunu söyleyeceklerdir. Evden eve taşıma hizmeti kaliteli ve de garantili bir şekilde yapılmak durumundadır. Eğer ki sizinle nakliyat öncesinde firma bir anlama imzalamıyorsa o zaman bunun kaliteli bir hizmet konusunda soru işareti olacağını bilmelisiniz. Çolakoğlu evden eve nakliyat olarak bizler her zaman bu noktada kendi kalitemizi ispatlamış ve de sektör içerisinde parmakla gösterilen firmalar arasındaki yerimizi de almışızdır.

Yüksek Referansı Olan Firma

Bir işe başlarken sizi yönlendirecek olan şey referanslardır. Çünkü insanlar bu hizmeti aldıklarında memnuniyetini ya da memnuniyetsizliklerini de aynı zamanda aktaracaklardır. Eğer ki sizin incelediğiniz firmanın referansları yüksek ise o zaman sizin de tercih etmemeniz için bir neden yoktur. Başarılı hizmet sağlayan firmaları herkes tercih eder.

Tanıdığınız İnsanlardan Referans Alın

Etrafınıza baktığınız zaman pek çok kişinin evini taşıdığını görürsünüz. Bunlar arasında en yakın zaman içerisinde bu hizmeti almış olan tanıdıklarınız varsa onlarda referans isteyebilirsiniz. Evlerini taşıttıkları firmadan memnun kalmışlarsa siz de onu tercih edebilirsiniz. Bizler Kağıthane evden eve nakliyat olarak bugüne kadar her taşıdığımız evden eve nakliyat hizmetimizde buna önem verdik. Ve memnuniyeti sağladık. Bunu bize gönderilen nakliyelerden de çok iyi bir biçimde anlayabiliyoruz.

Beklentiyi Küçültmeyin

Genelde artık evden eve nakliyat hizmeti internet üzerinden tercih ediliyor. İnsanlar referansları yüksek olan firmaları burada çok daha kolay bir şekilde bulabiliyorlar. Sizde internetten tercih yapacaksanız o zaman firmaya beklentilerinizi doğrudan açıklayın. Evinizin eşyasıyla ilgili olan her şeyi açıkça söyleyin. Örneğin eviniz 3+1 ya da 4+1 ise bunu mutlaka paylaşın. Çünkü onlarda size doğru rakamları bu şekilde vereceklerdir. Evinizde gelen firma çalışanlarının konuştuğunuzla karşılaştıkları manzaranın aynı olması önemlidir.

Bir önceki yazımız olan EPP Nedir? başlıklı makalemizde epp nedir, epp sanayi ve epp teklonojisi. epp hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here