Keçiören Nakliyat

Ankara Keçiören nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi çeşitli nakliye hizmetlerini götürdüğümüz bir yerleşim yeridir. Uygun fiyatlarla güvenli bir şekilde taşımacılık yapan firmamız aynı zamanda bakımlı ve yeni model araçlarıyla işinizi kolaylaştırmaktadır. Taşınma gibi oldukça stresli bir süreci bizim yönetmemiz halinde size süratle ve güvenle eşyalarınızın taşınması vaadini veriyoruz. Sigortalı bir şekilde taşımacılık yapan firmamız dilerseniz paketleme işini de üstlenmektedir. Bunun için ücretsiz olarak düzenlediğimiz ekspertiz raporumuza uygun ambalaj malzemelerini temin ediyor ve kararlaştırılan saatte itina ile eşyalarınızı paketlemeye koyuluyoruz.

Eski Taşıma Usullerine Son

Taşıma işini meslek olarak icra eden, kırmadan, çizmeden ve hasar vermeden eşya taşıyan taşıma ekibimiz eşyalarınızı dilediğiniz bir noktaya bırakılmasını sağlamaktadır. Sigortalı taşımacılığın yanı sıra Evden Eve Nakliyat da yapan Keçiören Nakliyat her bakımdan taşınanın menfaatini gözetmekte, zaman bakımından da büyük tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Eskiden olduğu gibi artık kamyon bulmaya, hamal ayarlamaya ve sök tak yapacak kişiler aramaya gerek kalmıyor. Her birine ayrı zaman tahsis ederek vakitten israfın söz konusu olduğu eski zaman uygulamaları aynı zamanda maliyet bakımından da dezavantajları beraberinde getirmektedir.

Süratli, Güvenli: Asansörlü Taşıma

Eğer mevcut mekanınızda bulunan eşyalarınız yüksek kattaysa Asansörlü Nakliyatı tavsiye ediyoruz. Taşınılması söz konusu olan ev veya ofis de yüksek bir katta bulunuyorsa Asansörlü Nakliyat lüzumlu hale gelmiş demektir. Kimi binalardaki koridor ve merdivenlerin dar bir şekilde tasarlanmış olması da eşya taşıma işini zorlaştıran bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazen de bina yönetimleri asansörleri haklı veya haksız bir şekilde kullanıma kapatmaktadır. Bu ve benzeri durumlar yaşandığında kesinlikle Asansörlü Nakliyatı tavsiye ediyoruz. Asansörün tertibatını itina ile kuran ekibimiz süratli ve güveni bir şekilde eşyalarınızı taşıyor ve sizi taşınmanın stresinden kurtarıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Pursaklar Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde pursaklar evden eve nakliyat, pursaklar nakliyat ve pursaklar şehirler arası taşımacılık hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here