Padişah halı Türkiye’de 2004 yılından beri üretime başlamış ve bugün Türkiye’nin 20 bölgesinde yaklaşık olarak 3 binden fazla bayisi olan bir firma. Erdemoğlu Holding bünyesinde kurulmuş olan halı markası bugün yalnız Türkiye’de değil tüm dünyada da satış çıtasını yükselten halı markaları arasında yer alıyor. Padişah halıyı Türkiye’de farklı bir çıtaya koyan ise son teknolojik tezgahlarda üretimin gerçekleştiriliyor olması. Halı sektörü içerisine bakarsanız bir kilimle başlayan serüvenin bugün Türkiye’nin en büyük teknolojisine sahip olan fabrikalara kadar ulaşmıştır. Kullanılan tezgahların bilgisayar programları yardımıyla çalışıyor olması aynı zamanda istenilen motif ve desenlerinde çok kolay bir şekilde üretimin sağlanmasına olanak tanıdı. Padişah halı üretim sırasında kaliteyi de her zaman ön planda tutmuştur. Bu anlamda polipropilen, akrilik ve yün ipliklerle üretilen her modelde çarpıcı desenler ve kalitede gözleri dolduruyor.

Padişah Makine Halısı Modelleri

Halı sektöründe önemli olan bir konunun dünyadaki gelişmelerinde takip edilmesi. Çünkü bugün moda her yıl değişiyor. Değişim insanların tercihleri doğrultusunda olduğu içinde firmaların bu ayrıntıya çok fazla dikkat etmeleri gerekiyor. Halı da desen ve modellerin inceliği bir anlamda evlerin dekoruna bağlı. Çünkü insanlar artık daha modern evlerde ve daha modern eşyalarda oturmayı tercih ediyorlar. Dolayısıyla tüm bu tercihler halı alırken ve halıyı üretirken etkili oluyor.

Padişah, makine halısı modelleri ile de bu ayrıntının üzerine yürüyor. Kullanıcı dostu ürünlerin üretimi sağlanarak daha fazla evlere ulaşabilmeyi hedefliyor.

Kir tutmama özelliği

Bir halı denildiğinde ilk dikkat edilmesi gereken konuların başında temizlenebilir olma özelliği geliyor. Halı üzerinde bulunan lekeyi aşağıya hapsetmemeli ve basit bir dokunuşla temizlenmesine olanak sağlamalıdır. Bunun içinde halı alırken kumaşın temizliğinin kolay yapılıyor olması tercih edilmelidir. Padişah halı üretimi esnasında anti bakteriyel ürünlere önem veriyor. Kullanılan teknoloji ve kumaş sayesinde tozlanma ve ipliklenme gibi sorunlarda ortadan kaldırılmış oluyor.

Halıda yeniliklerin öncüsü

Padişah halı sektör içerisinde farklılıklara da imza atıyor bu anlamda bambu liflerinden üretilmiş olan iplikler kullanılarak halı modelleri tasarlanıyor. Dolaysıyla bu halıların iplik halılara göre daha hijyenik oldukları biliniyor. Özellikle de çocuk odalarında kullanılan bu modeller sayesinde çocuğunuzun da sağlığını korumuş oluyorsunuz. Bu halı modellerinin bir diğer özelliği ise zeminde kaymamasıdır. Halılar bilindiği üzere konulmuş olduğu zemine göre bazen kaymalar gösterebiliyor dolayısıyla bu herkes için büyük bir sorun olabilecek tehlikeli bir konudur. Bambu ipliklerinden üretilmiş olan halılar bu sayede sizi tam olarak koruyabilecektir.

Padişah Halı Fiyatları

Halı fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında kullanılan iplik kalitesi gelir. Dolayısıyla bugün çarpıcı desenlere sahip olan göz alıcı tasarımları padişah halı çok üst düzeyde gerçekleştirmeyi başarmıştır. Padişah geçmişten günümüze birçok modeli de kullanıcısıyla tanıştırıyor.

Bir önceki yazımız olan Led Tabela Sipariş başlıklı makalemizde eczane tabela, ışıklı tabela ve led tabela hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here