Her Zaman Bir Numara

1860 yılından bu zamana kadar tüm kesime sunmuş olduğu çok farklı ve cesur tasarımları ile Tag Heuer Saat markası her zaman bir numara olduğunu kanıtlamıştır. Spor alanında ilk olarak olimpiyatlarda zaman tutucusu olan marka her geçen gün çok daha büyümüş ve pek çok kitleye hitap etmiştir.

Tag Heuer Saat Markasının Geçmişi

155 yıllık bir tarihi geçmişi olan Tag Heuer Saat markası ilk olarak 1860 yılında Heuer adı ile piyasaya girmiştir. İşler istenilen gibi gitmeyince krizler sonrasında el değiştirmek zorunda kalmış ve Tag Heuer Saat adını almıştır. Öncelikle spor saat modelleri sayesinde olimpiyatlar başta olmak üzere bir çok spor dalında zaman tutucusu olan çok ünlü bir markadır. Daha sonra dünyanın en önemli teknoloji yarışı olan Formula 1’de de zaman tutucusu olması ününe ün katmış ve pek çok kişinin ilgi odağı haline gelmiştir. Ayrıca bu sayede dünyada bulunan prestiji daha da artmıştır. Kısacası bu saat markasını anlatmaya kelimeler yetmez.

Tag Heuer Saat Modelleri

Dünyanın en kaliteli ve en ünlü saat markaları arasında yer alan Tag Heuer Saat ilk olarak spor modeller ile piyasa giriş yapmıştır. Ancak daha sonra çok fazla beğenilmesi ve pek çok kişi tarafından tercih edilmesi ile spor modellerin yanı sıra klasik saat modelleriyle hem bayanlara hem de baylara hitap etmektedir. Ayrıca üretmiş olduğu saat modellerinin bir çok farklı renk seçenekleri sayesinde ister günlük, iş ya da spor yaşamında isterseniz özel davetlerde her tülü kıyafetleriniz ile bir bütün sağlayacaktır. Herkesin ilgi odağı olurken şıklığınıza şıklık katacaktır.

Tag Heuer Saat Fiyatları

Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen ve güven içinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir saat markasıdır. Diğer saat markalarına göre özellikleri nedeni ile fiyatları biraz daha farklıdır. Fakat isteyenlerin rahatça alabilmesi ve Tag Heuer Saat markasına sahip olabilmeleri için özel indirimli günlerin yanı sıra kampanyalar düzenlenmektedir. Böylece beğendiğiniz ve çok fazla istediğiniz saate sahip olarak tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ulysse Nardin İle Bambaşka Bir Deneyim ! başlıklı makalemizde kopya nardin saat, ulysse nardin kopya saatleri ve ulysse nardin saat hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here